Misyonumuz, sektörü mobil ve bulut teknolojilerine uyumlu hale getirerek ticareti insanlar ve işletmeler için daha kolay ve erişilebilir kılmaktır.

TeslaPOS Restoran POS Sistemleri ve Dijital QR Menü şirket profili
Teknoloji Üreten Şirket

İstanbul'da Ar-Ge ve yazılım geliştirme merkezimizde sektöre yönelik bulut sistemler ve mobil uygulama çözümleri alanında yenilikçi ürünler geliştiriyoruz.

TeslaPOS Restoran POS Sistemleri ve Dijital QR Menü Sektörde lider
Mobil POS Çözümlerinde Lider

TeslaPOS, Türkiye'nin ilk mobil POS sistemini geliştirmiş olup tablet menüler, garson el terminalleri ve tüm akıllı telefonlar üzerinden mobil sipariş ve mobil ödeme çözümlerini bütünleşik olarak sunan lider şirkettir.

TeslaPOS Restoran POS Sistemleri ve Dijital QR Menüyle satış yapmaya başlayın
Satışa Hazır İşletmeler

TeslaPOS, restoran, kafe, kahve dükkanları, pastaneler ve oteller için ürettiği yenilikçi çözümleri ve 7/24 desteği ile işletmeleri sadece birkaç saat içerisinde satış yapmaya hazır hale getirmektedir.


Dijital restoran menüleri, mobil sipariş ve ödeme çözümlerimizi keşfedin!

TeslaPOS Restoran POS Sistemleri ve Dijital QR Menümizi İnceleyin

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle TeslaPOS ile çalışmaya karar verdik. TeslaPOS Dijital Tablet Menü ve QR Menü sistemiyle ürün sunumlarımızı yaparken TeslaPOS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

SİR DONKİŞOT KAFE

TeslaPOS QR MENÜ Sistemleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

BÜLENT BÖREKÇİLİK

Copyright © 2002-2024 | TeslaPOS - POS Sistemleri ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm Telif Hakları Saklıdır.