Dijital
Tablet Menü 

Restoran, cafe ve oteller için yenilikçi, görsel, dijital tablet menü çözümleriyle tanışın, mobil sipariş deneyimini keşfedin

teslapos Restoran Tablet Menü, Dijital Menü Cihazlar
teslapos Dijital Tablet Menü, Restoran Menü ve iPad menü sistemi - Giriş ekranı

Dijital tablet menü ile tanışın

TeslaPOS, kağıt menülerden sıkılan işletmeler için dakikalar içinde dilediğiniz menüyü oluşturarak kullanmanızı sağlayan dijital tablet menü uygulamasını sunar.

Sizin görselleriniz, sizin menünüz

İşletmenize özel logo ve giriş ekranları, ürünlerinizin gerçek fotoğrafları ve açıklamalarıyla tamamen size özel menüler sunuyoruz. Ayrıca özel gün-gece ve bayramlar için farklı menüler hazırlayabilir, her menünüze özel kapak sayfaları da düzenleyebilirsiniz.

Yabancı dil desteği

Menünüzde sunmak istediğiniz tüm dillerde içerikler hazırlayın. Ardından menünüzün giriş ekranında sol alt kısımda bulunan dil seçimi ikonuna dokunarak menü dilini tek dokunuşla değiştirin.

Otomatik uygulama güncelleme

Menülerinizi, ürün fotoğraflarınızı, fiyat ve açıklamalarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyin, değiştirin. teslapos tablet menü, tüm içeriklerinizi otomatik olarak günceller.

Yetenekli sağ menüyü keşfedin

Menünüze giriş yaptığınızda ekranın sol üst köşesindeki MENU butonuna dokunarak veya ekranın sağ kenarından tutup sağa doğru çekerek yetenekli sağ menüyü açın.

Hızlı kategori erişimi

Ekrandaki MENÜ butonuna dokunarak ürün kategorilerini listeleyebilir, aradığınız ürüne çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Müşteri geribildirim anketi

Müşterilerinizden geri bildirim toplamak için sağ menüdeki GERİ BİLDİRİM butonuyla açılan formu kullanabilirsiniz.

Yabancı dil seçenekleri

Menünüzün giriş ekranında yer alan dil butonuna benzer şekilde, sağ menüdeki DİL butonuna dokunarak menü dilini değiştirebilirsiniz.

Özelleştirilmiş ayarlar

Menünüzün tema rengini değiştirmek ve diğer görsel düzenlemeleri yapmak için AYARLAR butonuna dokunun.

TeslaPOS Dijital Tablet Menü, Restoran Menü ve iPad menü sistemi - Sağ Menü ve Ayarlar ekranı
teslapos Dijital Tablet Menü, Restoran Menü ve iPad menü sistemi - Kategoriler ekranı

Menünüzde kolayca gezinin

TeslaPOS tablet menüde ürünler ve kategoriler arasında parmak uçlarınızla gezinerek, eğlenceli bir menü deneyimi yaşarsınız.

Ürün kategorilerinizi yapılandırın

TeslaPOS, menünüzdeki ürünleri gruplamanız için sınırsız sayıda kategori oluşturmanıza izin verir. Tanımladığınız her ürün ve kategoriye fotoğraflar ekleyin, ürünleri kategorilere bağlayın.

Bir ürünü farklı kategorilere bağlayın

Bir kategoriye bir çok ürün ekleyebildiğiniz gibi, bir ürünü de birden fazla kategoriye atayabilirsiniz. Bu sayede bazı ürünün farklı kategoriler altında yeniden görünmesini sağlarsınız.

Ekranı yukarı-aşağı sürükleyin

TeslaPOS tablet menüye giriş yaptığınızda ürün kategorilerinizi bir fotoğraf listesi şeklinde görürsünüz. Ekranı yukarıdan aşağıdaya kaydırarak tüm kategorileri dolaşın.

Kategoriye dokunun, ürünlere ulaşın

Kategori listesinden bir fotoğrafa dokunarak bu kategoriye bağlı tüm ürünleri görüntüleyin.

Ürünler arasında dolaşın

Bir kategorideki ürünler arasında ekranı yukarıdan aşağıya parmak uçlarınızla kaydırarak dolaşabilir, ürünleri fotoğrafları eşliğinde hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Diğer kategorilere geçiş yapın

Kategoriler arasında dolaşmak için ekranı soldan sağa doğru kaydırabilir, ya da başka bir seçim yapmak için sağ üst köşedeki ARAMA butonuna dokunarak kategori ekranına yeniden dönebilirsiniz.

Ürünleri siparişe ekleyin

Bir ürünü sipariş etmek için ürün fotoğrafının altındaki SİPARİŞE EKLE butonuna dokunun. Siparişinizi görüntülemek için sağ üst köşedeki SİPARİŞ butonuna dokunabilir, yada ekranı sağ kenarından tutup sola doğru çekerek sipariş ekranını açabilirsiniz.

Ürünlere dokunun, detaylara erişin

Menünüzde gezinirken beğendiğiniz bir ürüne dokunarak açılan ekranda yüksek çözünürlüklü ürün resimlerini, detaylı açıklama ve seçeneklerini görüntüleyin.

TeslaPOS Tablet Menü ve iPad menü sistemi - Ürün sipariş ekranı
TeslaPOS Tablet Menü ve iPad menü sistemi - Kategoriler ekranı

Ürün detaylarını inceleyin

Ürünlerinizi yüksek kalitedeki tam ekran görüntüleri, açıklamaları, fiyat bilgileri ve ürün seçenekleriyle birlikte sunarak müşterilerinizi detaylı olarak bilgilendirin.

Ürünler arasında dolaşın

Ürün ekranını parmak uçlarınızla soldan-sağa doğru kaydırarak aynı kategorideki diğer ürünlere geçiş yapabilir, tüm ürünleri ürün listesine geri dönmeden görüntüleyebilirsiniz.

Ürün seçenekleri

Ürünlerinizin porsiyon, acı-tatlı seçenekleri vb. sipariş detaylarıyla ilgili müşterilerinizi bilgilendirin.

Kalori ve hazırlanma süresi

Ürünlerinizin kalorisi ve hazırlanma süresi vb. hakkında ilgilenen müşterileriniz için bilgiler sunun.

Sosyal ağlarda paylaşın

Ürünlerinizin Facebook ve Twitter vb. sosyal ağlarda paylaşılmasını sağlayın. Müşterilerinizin yaptığı sosyal paylaşımlarla ürünlerinizi pek çok insana tanıtabilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Müşterilerinizi mutlu edin

Tablet menüler ile ürün menülerinizi etkileşimli ve görsel bir şekilde sunarak müşterilerinizi mutlu edin.

Satışlarınızı artırın

Görselleri ile sunulan ürünlerin satın alınma oranı %20-30 oranında artmaktadır. teslapos ile satışlarınızı artırmaya hemen başlayın.

Yeni müşteriler kazanın

Ürünlerinizin sosyal ağlarda beğenilerek paylaşılması sayesinde ücretsiz reklam yapmış olur, çok sayıda yeni müşteri edinirsiniz.

TeslaPOS Tablet Menü ve iPad menü sistemi - Mutlu Müşteriler

Özellikler

teslapos POS Bulut Platform Altyapısı
Dijital Tablet Menü

TeslaPOS Tablet Menü, restoran menülerinizi görsel şekilde tabletlerde göstermenizi sağlayan menü uygulamasıdır. Google Play'den yükleyerek kullanmaya hemen başlayın.

teslapos cep restoran menü programı dijital menü sistemi bulut bilişim altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

TeslaPOS Bulut bilişim altyapısı sayesinde menüde yapılan tüm değişiklikler tabletlere otomatik olarak aktarılır. Ayrıca uygulama güncellemeleri sayesinde sürekli güncel kalırsınız.

teslapos cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Tüm İşletmelere Uygun

TeslaPOS Tablet Menü, restoran, kafe, pastane, kahve dükkanları ve otellere kadar her işletmeye uygundur. teslapos ile görsel menü ve sipariş deneyiminizi kolayca geliştirin.

teslapos cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Sosyal Medya

TeslaPOS Tablet Menu uygulamasında bulunan facebook ve twitter ikonları sayesinde yeni ürünlerinizi sosyal medyada hızlıca paylaşabilirsiniz.

teslapos cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Yabancı Dil Desteği

Dijital Tablet Menü, farklı coğrafyalardan müşterilerinizin menünüzün arayüzünü rahatça anlayabilmesi için birden fazla dil seçeneği sunmaktadır.teslapos cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Hareketli İçerikler

Menünüzde bulunan ürünlerin hareketli olması müşterilerinizin ilgisini çekecektir. Siz de teslapos'un animasyonlu ürün fotoğrafları ile menünüzü hareketlendirebilirsiniz.


teslapos cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Alerjen Ve Katkı Maddeleri

Müşterileriniz işletmenizde bulunan ürünlerde hangi alerjen ve katkı maddeleri olduğunu merak edebilirler. Dijital Tablet Menü sayesinde müşterilerinizi ürünlerinizdeki alerjen ve katkı maddeleri hakkında bilgilendirin.

teslapos cep restoran menü programı dijital menü sistemi restoran menü çözümleri
Geri Bildirim

Dijital Tablet Menü sayesinde müşterilerinizden geri bildirimler alın. Geri bildirim sistemi sayesinde işletmenizde eksik yönlerinizi keşfedebilir ve müşteri memnuniyetinizi takip edebilirsiniz.

DEMO

TeslaPOS Tablet Menü sistemini Google Play mağazasından tabletinize yükleyerek hemen deneyin!

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle TeslaPOS ile çalışmaya karar verdik. TeslaPOS Dijital Tablet Menü ve QR Menü sistemiyle ürün sunumlarımızı yaparken TeslaPOS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

SİR DONKİŞOT KAFE

TeslaPOS QR MENÜ Sistemleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

BÜLENT BÖREKÇİLİK

TeslaPOS İletişim - TeslaPOS POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2002-2024 | TeslaPOS - POS Sistemleri ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm Telif Hakları Saklıdır.