TeslaPOS
Web Sitesi 

Restoran, cafe, pastane ve oteller için online sipariş sistemi ve güvenli ödeme altyapısına sahip kuruluma hazır web siteleri

TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi Banner
TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Webstore Anasayfa Ekranı

Her yerden sipariş alın!

Kullanıcılar bir ürünü internetten satın alma ve araştırma eğilimindedirler. Siz de TeslaPOS Web Store ile işletmenizin ve markanızın internetteki hacmini genişletin. Müşteri sayınızı arttırın ve başka birçok kişiye ürünlerinizi satmaya başlayın.

TEKNİK BİLGİ VE DONANIM GEREKMEZ

TeslaPOS Restoran Web Sitesi ile profesyonel online mağazanızı herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca yönetebilirsiniz. Yönetim panelinden gerekli düzenlemeleri yapabilir ve dakikalar içinde yayınlayabilirsiniz.

HOSTING VE ALAN ADI GEREKMEZ

TeslaPOS Restoran Web Sitesi ile sahip olacağınız internet mağazası için herhangi bir alan adı ve hosting ihtiyacınız yok. Hızlı ve güvenli sunucularımızda web mağazanızı kolayca yayınlayabilirsiniz.

Kolay ve pratik kullanım!

TeslaPOS Restaurant Web Sitesi’nin kullanıcı dostu tasarıma sahip yönetim paneliyle web mağazanızı kolay ve pratik şekilde düzenleyebilirsiniz. Yeni ürünler ekleyebilir, mevcut ürünleri hızlıca düzenleyebilirsiniz.

SINIRSIZ KATEGORİ VE ÜRÜN

TeslaPOS Restaurant Web Sitesi ile online mağazanıza istediğiniz kadar kategori ekleyebilir, tüm ürünlerinizi rahatça müşterilerinize ve hedef kitlenize sunabilirsiniz.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ İLE SINIRLARI KALDIRIN

TeslaPOS Hazır Web Sitesi size çoklu dil avantajı sağlar. Böylelikle internet mağazanızdaki ürünleri ve markanızı birden fazla dilde gösterebilir, özellikle turistik bölgelerde avantaj sağlayabilirsiniz. 10’dan fazla dil desteği ile kaliteli ürünlerinizi herkese satmaya başlayın.

KOLAY İLETİŞİM VE REZERVASYON

TeslaPOS Hazır Web Sitesi ile internetteki varlığınızı güçlendirirken, müşterilerinizin ve hedef kitlenizin iletişim bilgilerinizle size ulaşıp rezervasyon yapmasını sağlayabilirsiniz.

TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Webstore Kategori Ekranı
TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Webstore Ürün Detay Ekranı

Kaliteli, düzenli ve uyumlu ürün sayfaları!

TeslaPOS Restoran Web Sitesi ile ürünlerinizi kaliteli fotoğraflarıyla web sitenizde yayınlayın. Mobil cihazlara uyumlu altyapısı sayesinde akıllı telefon ve tabletlerde ürünlerinizi, detaylarını düzenli ve sorunsuz şekilde sergileyin.

ÜRÜN SEÇENEKLERİ VE DETAYLARI

TeslaPOS Restoran Hazır Web Sitesi ile ürünlerinizin porsiyon, kilogram vb. seçeneklerini ve hazırlanma sürelerini gösterebilirsiniz. Müşterilerinizin damak tadına göre acı-tatlı gibi seçenekleri, sosları ve diğer tüm detayları sergileyip kaliteli bir alışveriş deneyimi sağlayabilirsiniz.

SEÇİCİ MÜŞTERİLERİNİZİ MEMNUN EDİN

TeslaPOS Restaurant Web Sitesi ile ürünlerinizde bulunması muhtemel alerjen maddeleri, kalori değerlerini ve daha fazlasını belirtebilirsiniz. Böylece oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçerek müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

ETKİELYİCİ SUNUMLAR YAPIN

TeslaPOS Restoran Web Site ile ürünlerinizi en etkili şekilde sergilemek mümkün. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli ürün fotoğrafları, etkileyici ürün tanıtım yazıları ile müşterilerinizin dikkatini çekin ve satışlarınızı gözle görülür şekilde arttırın.

Tüm veriler güvende ve gizli!

TeslaPOS Web Store ile müşterilerinizin online mağazanızda yaptığı tüm alışverişlerin ödeme altyapısı %100 güvenli şekilde sağlanır.

TÜM DÜNYADA GEÇERLİ

TeslaPOS Restaurant Web Sitesi altyapısında bulunan 3D Secure altyapısı ve 256Bit SSL sertifikası ile müşterileriniz sorunsuz şekilde işlemlerini yapabilirler. Bu sistemler tüm dünyada geçerli ve güvenle kullanılır.

GÜVENLİ ÖDEME VE ŞİFRELEME

TeslaPOS Restoran Web Site’de bulunan 256Bit SSL sertifikası ile müşterilerinizin kart bilgileri güvenle şifrelenerek korunur ve saklanır. Böylece karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlardan korunur ve müşteri sadakatinizi sağlayabilirsiniz.

TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Webstore Sepet Ekranı

Özellikler

TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Android Ve IOS Uyumluluk
Android Ve IOS Uyumlu

TeslaPOS Akıllı telefon, tablet, laptop gibi tüm cihazlarla uyumlu çalışmaktadır. Sade ve anlaşılır arayüzüyle daha iyi hizmet vermenizi sağlar.

TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Bulut Bilişim Altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

TeslaPOS bulut bilişim altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar veya akıllı telefonunuzdan erişerek web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Online Satış Sistemi
Tüm İşletmelere Uygun

TeslaPOS Restoran, cafe, pastane ve marketler için online sipariş sistemine sahip web sitenizi kolayca hazırlayıp müşterilerinize sunmanızı sağlar.

TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - İçerik Yönetimi
Dinamik İçerik Ve Fotoğraf Yönetimi

TeslaPOS ile websitenizi uzaktan yönetebilir, ürünlerinize ait açıklamaları, özellikleri, fotoğrafları ve fiyatları hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Gelişmiş Yönetim Paneli
Gelişmiş Yönetim Paneli

TeslaPOS Portal'ın gelişmiş yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi istediğiniz gibi ekleyebilir çıkartabilir veya fiyatlarında değişiklik yapabilirsiniz.

TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Yabancı Dil Desteği
Yabancı Dil Desteği

TeslaPOS Web Store, yabancı müşterilerinizin menünüzün arayüzünü rahatça anlayabilmesi için birden fazla dil seçeneği sunmaktadır.

TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Alerjen Maddeler
Alerjen Ve Katkı Maddeleri

TeslaPOS Web Store sayesinde ürünlerinizin detaylı özellikleri ile birlikte alerjen ve katkı maddeleri hakkında müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

TeslaPOS Web Store | Restoran Web Sitesi, Online Sipariş Sistemi - Güvenli Ödeme
Güvenli Ödeme Altyapısı

TeslaPOS Web Store güvenli ödeme altyapısı sayesinde bilgisayarlar ve cep telefonları üzerinden güvenli bir şekilde online ödeme alabilirsiniz.

DEMO

TeslaPOS Restoran web sitesi ve online sipariş sistemini denemek için aşağıdaki örnek web sitelerini ziyaret edin.

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle TeslaPOS ile çalışmaya karar verdik. TeslaPOS Dijital Tablet Menü ve QR Menü sistemiyle ürün sunumlarımızı yaparken TeslaPOS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

SİR DONKİŞOT KAFE

TeslaPOS QR MENÜ Sistemleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

BÜLENT BÖREKÇİLİK

TeslaPOS İletişim - TeslaPOS POS Sistemleri - Hızlı İletişim

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2002-2024 | TeslaPOS - POS Sistemleri ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm Telif Hakları Saklıdır.