Mobil Sipariş
Uygulaması 

Restoran, cafe, pastane ve marketler için sadakat sistemi ve online ödeme altyapısına sahip mobil sipariş uygulaması

TeslaPOS Restaurant App | Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması Banner
TeslaPOS Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Restoran App Giriş Ekranı

Her yerden sipariş alın!

TeslaPOS Mobil Sipariş Uygulaması ile işletmenizin sınırlarını kaldırın. Akıllı telefon ve tabletlerin olduğu her yerden sipariş alabilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı ve bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

HER ZAMAN ULAŞILABİLİR OLUN

Akıllı telefonlar ve tabletlere kolayca yüklenen mobil sipariş uygulaması ile müşterileriniz her zaman size ulaşabilir, ürünlerinizi inceleyebilir. Böylece müşteri sadakati de oluşturabilirsiniz.

MÜŞTERİLERİNİZ KOLAYCA SİPARİŞ VERSİN

Kullanıcı dostu ve hızlı anlaşılan arayüzü ile müşterileriniz istedikleri ürünleri hızlıca seçebilir ve birkaç dokunuş ile kolayca sipariş verebilirler.

MARKANIZI ÖN PLANA ÇIKARTIN

İşletmenizin logosunu, bannerlarını yükleyin. Uygulamanın rengini marka renginize göre değiştirin. Böylece markanızın bilinirliğini ve kurumsallığını vurgulayın.

Müşterilerinize görsel menüler sunun!

TeslaPOS Mobil Sipariş Uygulaması ile müşterilerinize görsel şölen yaşatın. Kategorilere ekleyeceğiniz yüksek çözünürlüklü resimlerle müşterilerinizi etkileyin ve satışlarınızı arttırın.

KOLAY ÜRÜN YÖNETİMİ

Ürünlerinizi dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman fiyatları, açıklamaları ve tüm detayları kolayca düzenleyebilirsiniz. Yönetim panelinden birkaç tıklama ile hızlıca yapabilirsiniz.

KATEGORİLERİ DÜZENLEYİN

Mobil sipariş uygulaması ile ürün kategorilerini ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz. Dilediğiniz kadar kategori ekleyebilir, istediğiniz kategorileri silebilirsiniz. Tüm bunları yönetim panelinden yapmak çok kolay.

GÖRSEL SUNUMLAR İLE SATIŞLARI ARTTIRIN

İşletmenize özel mobil sipariş uygulaması sayesinde yüksek kaliteli ürün fotoğraflarınızı yükleyebilir ve müşterilerinize iştah açıcı bir sunum yapabilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı arttırabilir, ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz.

TeslaPOS Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Kategoriler Ekranı
TeslaPOS Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Ürünler Listesi

Detaylı bilgi, hızlı satış!

Ürünlerinizi en iyi şekilde sunun. Daha fazla detaylı bilgi vererek müşterilerinizin karar vermesini kolaylaştırır ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

ÜRÜN SEÇENEKLERİ VE HAZIRLANMA SÜRESİ

Ürün porsiyonları, soslar, acı-tatlı seçenekleri vb. detayları ve hazırlanma sürelerini müşterilerinizle paylaşın. Kusursuz bir sipariş yönetimini sağlayın.

KALORİ VE DİĞER DETAYLAR

Seçici müşterileriniz için alerjen, kalori değerleri ve daha fazlasını paylaşarak ve sipariş sürecini kolaylaştırın. Böylece müşteri memnuniyetinizi yükseltebilirsiniz.

KALİTELİ VE ETKİLEYİCİ

Mobil sipariş uygulamasında ürünleriniz için yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve etkileyici ürün açıklamaları ile en kaliteli şekilde tanıtım yapabilirsiniz. Bu şekilde satışlarınızı kolayca arttırabilirsiniz.

Kolay sipariş, kolay takip!

Uygulama ile müşterileriniz kolayca sipariş verirken, siz de gelen siparişleri yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

SEPETE EKLE, HEMEN SİPARİŞ VER

Mobil sipariş uygulaması ile müşterileriniz istedikleri ürünleri sepetine ekledikten sonra ihtiyaca göre ürün adetlerini düzenleyebilir, hızlıca sipariş verebilirler.

ALIŞVERİŞ YAP, PUAN TOPLA

Akıllı telefonla sipariş uygulaması sayesinde müşterileriniz yaptıkları alışverişler ile puan biriktirebilirler. Biriken puanlarını yine alışverişlerde indirim olarak kullanabilirler. Bu sayede müşterilerinizi daha çok alışveriş yapmaya yönlendirebilirsiniz. Bu özelliği yönetim panelinden kontrol edebilirsiniz.

TeslaPOS Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Alışveriş Sepeti
TeslaPOS Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Kampanyalar ekranı

Kampanyalar ile satışları arttırın!

Mobil sipariş uygulaması ile yönetici panelinizden kolayca kampanyalar oluşturabilirsiniz.

MÜŞTERİ SADAKATİ

Düzenli olarak kampanyalar yapmak daha çok tercih edilmenizi sağlar. Bu sayede hem daha fazla kazanç elde edebilir, hem de müşteri sadakatinizi arttırabilirsiniz. Kampanyalar müşterilerinizin tekrar sizi tercih etmelerine neden olur.

MÜŞTERİLERİNİZE BİLDİRİM GÖNDERİN

Mobil sipariş uygulaması ile yönetim panelinden müşterilerinize kampanyalarınızı bildirim olarak gönderebilir, kolayca onlara ulaşabilirsiniz. Müşterileriniz gelen bildirime tıklayıp, kampanya detay sayfasından bilgi alabilirler. Ayrıca siparişlerin durumları da müşterilerinize otomatik olarak bildirimle gönderilir.

%100 Güvenli, online ödeme altyapısı!

TeslaPOS Mobil Sipariş Uygulaması ile yapılan tüm alışverişlerde %100 güvenli şekilde online ödeme altyapısı sağlayabilirsiniz.

ULUSLARARASI GEÇERLİLİK

İşletmenize özel mobil sipariş uygulamasında kullanılan 3D Secure altyapısı ve 256Bit SSL sertifikası uluslararası geçerliliğe sahiptir. Müşterileriniz sorunsuz şekilde online ödemelerini yapabilirler.

KART BİLGİLERİ VE ŞİFRELERİ GÜVENDE

Mobil sipariş uygulamasındaki 256Bit SSL sertifikası ile müşterilerinizin kart bilgileri ve şifreleri güvenli şekilde saklanır ve şifrelenir. Bu sayede müşterilerinizin karşılaşacağı olumsuz durumlar engellenir.

TeslaPOS Restaurant App, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil Sipariş Uygulaması, Online Ödeme Sistemi

Özellikler

TeslaPOS Restaurant App, Mobil Sipariş Uygulaması, Online Sipariş Sistemi, Restoran Mobil App
Android Ve IOS Uyumlu

TeslaPOS Mobil Uygulamasını, Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telelefon ve tabletlerden rahatlıkla kullanabilirsiniz.


TeslaPOS Restaurant App, Mobil Sipariş Uygulaması, Online Sipariş Sistemi, Bulut Bilişim Altyapısı
Bulut Bilişim Altyapısı

TeslaPOS bulut bilişim altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar, laptop veya akıllı telefonunuzdan erişerek mobil uygulamanızı uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

TeslaPOS Restaurant App, Mobil Sipariş Uygulaması, Online Sipariş Sistemi, Cafe Restoran App
Tüm İşletmelere Uygun

TeslaPOS Mobil Uygulama, restoran, cafe, bar, çay bahçeleri vb. işletmeler için kolayca hazırlanabilen mobil sipariş uygulaması hizmetini müşterilerinize sunmanızı sağlar.

TeslaPOS Restaurant App, Mobil Sipariş Uygulaması, Online Sipariş Sistemi, Online Yönetim Sistemi
Gelişmiş Yönetim Paneli

TeslaPOS Portal'ın gelişmiş yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi istediğiniz gibi ekleyebilir çıkartabilir veya fiyatlarında değişiklik yapabilirsiniz.


DEMO

Mobil Sipariş Uygulamasını Google Play mağazasından cep telefonunuza yükleyerek hemen deneyin!

Konsept tarzda hizmet verdiğimiz mekanlarımızda özellikle kullanım kolaylığı ve görselliği sebebiyle TeslaPOS ile çalışmaya karar verdik. TeslaPOS Dijital Tablet Menü ve QR Menü sistemiyle ürün sunumlarımızı yaparken TeslaPOS sistemi sayesinde siparişlerimizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alıyoruz.

SİR DONKİŞOT KAFE

TeslaPOS QR MENÜ Sistemleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyoruz. Merkezi yönetim sistemi ile tüm şubelerimize tek merkezden menü ve fiyat güncellemesi yaparak raporları da anlık olarak takip edebiliyoruz.

BÜLENT BÖREKÇİLİK

TeslaPOS İletişim - TeslaPOS POS Sistemleri - Lokasyon İstanbul

Sizin için neler yapabileceğimizi
konuşalım!

İşletmenizin ihtiyaçları için profesyonel ve özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ve etkili sonuç için bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Görüşelim

Copyright © 2002-2024 | TeslaPOS - POS Sistemleri ve Dijital QR Menü Çözümleri | Tüm Telif Hakları Saklıdır.